• KARİANDA BUTİK OTEL GÖLTÜKBÜKÜ
  • Türkbükü Butik Otelleri Bodrum
  • CEP TEKNİK SERVİS BODRUM | SERKAN GSM
  • İphone, Samsung, Xiaomi, Huawei, Vivo, Oppo Alım-Satım Teknik Servis Bodrum
  • BODRUM SİTESİ
  • Bodrum Sitesi, Bodrum İş Rehberi, Muğla Bodrum
  • Bodrum Sitesi
  • Bodrum ve Bodrum Firma, Sektör ve Esnaf Rehberi
  • Bodrum Sitesi
  • Bodrum Şehir Sitesi
 • https://www.facebook.com/Bodrumsitesicom-249004738913118/
BODRUM REHBERİ
Site Haritası
Bodrum’da Tatil Yapan Adriana Lima ve Metin Hara İlçeden Ayrıldı.

Bodrum’da 5 gündür tatil yapan Adriana Lima ve Metin Hara ilçeden ayrıldı.

Bodrum - Milas havalimanına gelen aşıklar gazetecilerin tatiliniz nasıl geçti sorusuna “Her şey yolunda, güzel bir tatil yaptık” cevabını verdi.

WWW.BODRUMSİTESİ.COM 18-07-2017

15 Temmuz Cumartesi günü Dereköy'de kaldıkları çiftlikten ayrılan ikili ilk olarak çiftlik evi çalışanlarıyla vedalaştı.

Gümüşlükten ayrılan Lima ve Hara, Bodrum Havalimanına gelerek Türk Hava Yolları CIP girişinde işlemlerini tamamladı.


İşlemleri yapılırken birbirlerine sarılarak bekleyen Lima ve Hara kendilerini havalimanına bırakan dostlarıyla vedalaşarak bekleme salonuna geçti.

Dünyaca ünlü modelin valizini araçtan alarak taşıması ise renkli görüntülere sahne oldu.

Güvenlik noktasından üst araması yapıldıktan sonra geçen Brezilyalı model kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına el sallayıp öpücükler göndererek vedalaştı.

Adriana Lima ile Metin Hara'nın Bodrum'da deniz keyfi.

Bodrum'da Türk yazar sevgilisi Metin Hara ile birlikte tatil yapan dünyaca ünlü top model Adriana Lima, tatillerinin 5'inci gününde Dereköy Mahallesi'nde kaldıkları çiftlik evinden ayrılarak motoryatla tekne turuna çıktı. Lima, teknede talihsiz bir olay yaşayarak, telefonunu denize düşürdü. Daha sonra teknenin kaptanı denize girerek cep telefonunu çıkardı.

Dünyaca ünlü model Adriana Lima ve sevgilisi Metin Hara ile birlikte pazartesi günü İstanbul'dan uçakla Bodrum'a gelerek Dereköy Mahallesi'ndeki çiftlik evine yerleşmişti.

Çift, tatillerinin 5'inci gününde mavi yolculuğa başladı.

Sabah saatlerinde kaldıkları çiftlik evinden bir araçla ayrılan Lima ve Hara, Yalıkavak Mahallesi'ndeki Palmarina'ya gitti. Burada tekneye gitmek için bir süre yürüyen ikiliden Lima, basın mensuplarına "Çektiğiniz fotoğraflardan en güzelini seçin" diyerek, şakalaştı.

Basın mensuplarının nasıl olduğu yönündeki soruya el işaretleriyle iyi olduğu yanıtını Lima ayrıca Bodrum'u beğendiğini ve güzel bir yer olduğunu söyledi. Lima ve Hara, yaklaşık 100 metre yürüdükten sonran golf arabasıyla binecekleri motoryata gitti.

Palmarina'da demirli 'Şeyda' isimli 18 metrelik yata binen çift, zaman kaybetmeden denize açılarak, Göltürkbükü'ne gitti.

Motoryat, Cennet Koyu'na demirledi.

Çift daha sonra denize girerek, kendini Bodrum'un serin sularına bıraktı.


Lima, teknede talihsiz bir olay yaşayarak, telefonunu denize düşürdü. Daha sonra teknenin kaptanı denize girerek cep telefonunu çıkardı.

Daha sonra teknenin kaptanı denize girerek cep telefonunu çıkardı.  
1481 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın