• KARİANDA BUTİK OTEL GÖLTÜKBÜKÜ
  • Türkbükü Butik Otelleri Bodrum
  • CEP TEKNİK SERVİS BODRUM | SERKAN GSM
  • İphone, Samsung, Xiaomi, Huawei, Vivo, Oppo Alım-Satım Teknik Servis Bodrum
  • BODRUM SİTESİ
  • Bodrum Sitesi, Bodrum İş Rehberi, Muğla Bodrum
  • Bodrum Sitesi
  • Bodrum ve Bodrum Firma, Sektör ve Esnaf Rehberi
  • Bodrum Sitesi
  • Bodrum Şehir Sitesi
 • https://www.facebook.com/Bodrumsitesicom-249004738913118/
BODRUM REHBERİ
Site Haritası
Bodrum'da Kozmik Enerji Seminer & Eğitimi
Bodrum'da Kozmik Enerji Seminer & Eğitimi

Bodrum'da Kozmik Enerji Seminerlerine katılmak, Bodrum'da Kozmik Enerji Eğitimlerine almak veya Kozmik Enerji Seansları için arayabilirsiniz. >> 05300400703 AYSU SÜRÜCÜ - ÇAĞIN CAN

Kozmik Enerji Nedir?

Kozmik enerji uygulaması Petrov tarafından yeni bir bilgi sistemi olarak kurulmuştur. Uygulanan ve uygulayıcısı olan kişilere hızlı bilgi vermek ile zihinsel ve evrimsel gelişimi hızla sağlayabilmelerini sağlamak kozmik enerjinin en önemli amaçlarındandır. Üç gün gibi kısa bir sürede bir insanın kendi hayatında ve çevresinde bir farkındalık yaratabilmesi amaçlanmaktadır.
Bu yöntem üzerine yapılan bilimsel araştırmalar yıllarca fizik, kimya, biyoloji, psikoloji ve evrenin yasalarından elde edilen bilgiler temelinde yürütülmüştür. Bu araştırmaların da katkısıyla yıllar içinde gelişimi ile bugün geldiği noktada kozmik enerji, son dönem pozitif bilimlerden teorik araştırmacılar tarafından da desteklenen bir teknolojidir. Zaman içinde genelleştirilmiş enerji ve bilgi teknolojileri alanından deneyimlerle de geliştirilen pratik uygulamalar halini almıştır. Kozmik enerji her gün hızla gelişen, bilimsel bilgi ile mükemmelleştirilen gelişmekte olan bir uygulamadır.

 Bodrum'da Kozmik Enerji Seminer & Eğitimi


Kozmik Enerjinin Uygulama Alanları Nelerdir?

Kozmik enerjiyi bugün insanlar her faaliyet alanında uygulayabilirler. Kozmik enerji iş teknolojisinde, jeoloji alanında, tarımda ve her türlü araştırmalarda kullanılır. Ancak kozmik enerji bu şekilde de sınırlandırılamaz. Petrov'un ve onu takip edenlerin odak noktası, insan potansiyelinin açıklanması, kişi tarafından bunun farkına varılması ve potansiyel ortaya çıkarılarak kişinin dünyaya bakışının genişlemesi yoluyla her alanda kullanılması olmuştur. Kozmik enerji kişide var olan ancak farkında olmadığı bilgi ve gizli yaratıcı yeteneklerinin uyanmasına katkı sağlamayı amaçlamaktadır.
Kozmik enerji sistemindeki bugün itibarıyla tanımlanmış bulunan ve dalga etkisi yaratan 200 frekans "kanal" olarak adlandırılır. Bu kanalların her biri değişik titreşim ve özelliklere sahiptir.

Kanallar uygulandığında hem uygulanan hem de uygulayıcı için zaman içinde birikmiş negatif etkilerin temizlenmesi amaçlanır . Kişinin hayatında olumsuzluk yaratan negatif enerjileri ortadan kaldırılması mümkün olabilir. Bunun sonucunda ise kişi hayatının her alanında büyük değişim ve dönüşümler yaşayabilir.
Bu yaklaşımı ile kozmik enerji Doğu felsefesi ve kadim bilgilere de uygun bir anlayıştır. Bu asırlardan gelen bilgilere uygun olarak kozmik enerji de insanı bir bütün olarak görür.

KOZMİK ENERJİ SEMİNERİ DERECELERİ (SEVİYELERİ)

1. Derece - Temel Seminere Katılım + Korunma Teknikleri
2. Derece - Farun Buddha Kanalına (frekansına) uyumlanma
3. Derece - Firast ve Zeus kanallarına (frekanslarına ) uyumlanma
4. Derece - Midi ve Gektas kanallarına (frekanslarına) uyumlanma
5. Derece - 42 kanala (frekansa) uyumlanma
6. Derece - MASTER 'lık inisiasyonu
7. Derece - MAGİSTER 'lik inisiasyonu 
8. Derece - CHUTTA BLOCK - 850 kanala(frekansa) uyumlanma

 
Bodrum'da Kozmik Enerji Seminer & Eğitimi & Seans

Bilgi >> 0530040703

 PETROV

  
1200 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın